Atlanta Clinic - łagodzimy objawy bólu kręgosłupaAtlanta Clinic - medycyna estetyczna<span>ATLANTA</span> Clinic to nowoczesna sala operacyjna i <span>wykwalifikowany zespół</span>Atlanta Clinic - leczenie z użyciem bezpiecznych metodAtlanta Clinic - problemy z kręgosłupem u dzieciAtlanta Clinic - przedłużamy żywotność stawówAtlanta Clinic - pole magnetyczneAtlanta Clinic - przywracamy zdrowy i młody wygląd skóryAtlanta Clinic - leczymy bóle kręgosłupaAtlanta Clinic - łagodzimy objawy bólu kręgosłupaAtlanta Clinic - pomaga dzieciom

Termolezja

TERMOLEZJA jest objawowym leczeniem bólu, związanego z procesem zapalnym stawów.

Terapia polega na uszkodzeniu zakończeń nerwowych w chorej tkance, prądem częstotliwości radiowej, który wytwarza temperaturę 40°C i skutecznie koaguluje - niszczy tkankę nerwową, uwalniając pacjenta od bólu. Terapia ta posiada wysoką skuteczność, potwierdzoną w badaniach klinicznych oraz jest trwała (od kilku do kilkunastu miesięcy trwa ochrona przed bólem).

Zabieg wykonywany jest w warunkach ambulatoryjnych. Bezpośrednio po terapii pacjent może udać się do domu po krótkiej obserwacji.

Skuteczność TERMOLEZJI i jej tolerancja przez organizm, zostały sprawdzone i potwierdzone w wielu badaniach klinicznych.


Skorzystaj z naszych zabiegów