Atlanta Clinic - łagodzimy objawy bólu kręgosłupaAtlanta Clinic - medycyna estetyczna<span>ATLANTA</span> Clinic to nowoczesna sala operacyjna i <span>wykwalifikowany zespół</span>Atlanta Clinic - leczenie z użyciem bezpiecznych metodAtlanta Clinic - problemy z kręgosłupem u dzieciAtlanta Clinic - przedłużamy żywotność stawówAtlanta Clinic - pole magnetyczneAtlanta Clinic - przywracamy zdrowy i młody wygląd skóryAtlanta Clinic - leczymy bóle kręgosłupaAtlanta Clinic - łagodzimy objawy bólu kręgosłupaAtlanta Clinic - pomaga dzieciom

Metamorfozy Atlanta Clinic - Odcinek 4 - Modelowanie ust

Metamorfozy Atlanta Clinic - Odcinek 4 - Modelowanie ust

We wrześniu wraz z wiodącą marką @galderma_aesthetics_polska produkującą wypełniacze z kwasem hialuronowym oraz toksynę botulinową uruchomiliśmy na Instagramie @atlantaclinic "Akcję rekomendację".

Przez cały wrzesień do Atlanta Clinic zgłaszały się panie, których marzeniem było zmienić coś w swoim wyglądzie. Na podstawie najlepszych i najciekawszych zgłoszeń wybraliśmy 6 osób, które zostały zaproszone do Atlanta Clinic.

W czwartym odcinku z serii Metamorfozy Atlanta Clinic wykonujemy lifting hybrydowy całej twarzy. Eksponujemy bardziej brodę pacjentki, która była cofnięta, uwydatniamy kości policzkowe i odzyskujemy symetrię wypełniając ubytki w skroni pacjentki. Wszystko to składa się na smuklejszy wygląd twarzy i bardziej sexy look... Ja wykonałam zabieg a nasza pacjentka wyszła z Atlanty bardzo zadowolona. Jeśli chcecie zobaczyć jak wygląda taki zabieg oraz jakie efekty daje to zapraszamy do obejrzenia tego filmu.


Skorzystaj z naszych zabiegów
b48d98-atlantaclinic_039.webp

Potrzebujesz konsultacji?
Nie czekaj! Zadzwoń

+48 34 353 10 85
+48 505 999 080


Stosujemy małoinwazyjne techniki operacyjne podczas pracy chirurgicznej w dziedzinie ortopedii i traumatologii.

Poprawiamy jakość życia pacjentów z chorobami przewlekłymi.

Serdecznie zapraszamy