Atlanta Clinic - łagodzimy objawy bólu kręgosłupaAtlanta Clinic - medycyna estetyczna<span>ATLANTA</span> Clinic to nowoczesna sala operacyjna i <span>wykwalifikowany zespół</span>Atlanta Clinic - leczenie z użyciem bezpiecznych metodAtlanta Clinic - problemy z kręgosłupem u dzieciAtlanta Clinic - przedłużamy żywotność stawówAtlanta Clinic - pole magnetyczneAtlanta Clinic - przywracamy zdrowy i młody wygląd skóryAtlanta Clinic - leczymy bóle kręgosłupaAtlanta Clinic - łagodzimy objawy bólu kręgosłupaAtlanta Clinic - pomaga dzieciom

Lipopeptis – Pogromca tłuszczu

Odchudzający i antycellulitowy koktajl lipolityczny. Zawarte w nim aktywne składniki działają synergicznie, spalając tłuszcz i poprawiając działanie drenażowe i moczopędne.  Dodatkowo suwają toksyny oraz zwiększają metabolizm tłuszczu.


 • Cellulit,
 • Miejscowy nadmiar tkanki tłuszczowej.
 • Sh-oligopeptide-2:
  Oligopeptydowy czynnik wzrostu, który zwiększa wrażliwość na insulinę, zwiększa metabolizm białek i węglowodanów, pomaga zatrzymać glukozę w komórkach i przekształca tłuszcz w energię, dzięki aminokwasom podobnym do proinsuliny.Sh-oligopeptide-2 stymuluje wzrost komórek, prowadzi do tworzenia nowych tkanek i hamuje śmierć komórek. Jest wysoce anaboliczny, dlatego zwiększa syntezę białek i wspomaga wzrost komórek w mięśniach i zapobiega ich starzeniu. Poprawia produkcję tkanki łącznej, a synteza kolagenu wspomaga również chrząstkę. Stężenie Sh-oligopeptydu-2 w organizmie zmienia się z powodu wieku, stanu odżywienia, składu ciała i wydzielania hormonu wzrostu.
 • Ekstrakt z karczocha:
  Stosowany w medycynie tradycyjnej od wieków jako swoisty lek na wątrobę i woreczek żółciowy. Poprawia ogólną aktywność wątroby, nerkach i układzie krążenia, z efektem odtruwania i usuwania toksyn. Cynara Scolymus ma działanie lipolityczne oraz moczopędnie, poprawia także system drenażu limfatycznego i detoksykacji.
 • Fosfatydylocholina:
  Ekstrahowana z lecytyny sojowej. W naszym ciele odgrywa wiele ważnych ról: jest głównym składnikiem błon komórkowych, wspomaga ruch składników odżywczych, modyfikuje rozpuszczalność cholesterolu i emulguje triglicerydy, które pozwalają na eliminację tłuszczu, również jako prekursor acetylocholiny, który aktywuje miofibroblast i poprawia napięcie mięśniowe i elastyczność skóry.Podawanie przez wstrzyknięcie śródskórne powoduje działanie lipolityczne, polepsza przepuszczalność błony adipocytów, zwiększa właściwości receptorów i czułość, rozpuszcza błonę i powoduje, że komórki tłuszczowe pękają w cząstki wielkości nano i kontynuują proces transportu i metabolizowania tłuszczu w komórki wątroby, poprzez cykl kwasu cytrynowego, który je przekształca.
 • Kwas dezoksycholanowy:
  Dezoksycholanu sodu działa jako rozpuszczalnik poprawiający rozpuszczalność fosfatydylocholiny w wodzie. Ma właściwości powierzchniowo czynne na fosfolipidach błony komórkowej, tworzy micelizację i destrukturyzację błony, zwiększa adipocitolizę i emulguje lipidy.
 • L-karnityna:
  Pomaga spalić i zamienić zgromadzony tłuszcz w energię podczas aktywności fizycznej. Jest nośnikiem tłuszczu, przyczepia się do kwasu tłuszczowego i przenosi go do matrycy mitochondriów i przekształca tłuszcz w energię, a także zmniejsza szybkość odkładania się tłuszczu.
 • Wyciąg z galaretówki chrząstkowatej  (Gelidium cartilagineum extract):
  Pobudza aktywność lipolityczną, drenaż i usuwanie toksyn. Gelidium hamuje penetrację glukozy w komórkach tłuszczowych i redukuje transkulację preadipocytu do adipocytów.
b48d98-atlantaclinic_039.webp

Teraz skontaktuj się z nami
Nie czekaj! Zadzwoń

+48 34 353 10 85
+48 505 999 080


Serdecznie zapraszamy
Pozostałe zabiegi